![]() |
KlikAanKlikUit: Light Manager Mini (infrarood/RF converter)
Bestel on-line bij Vego, levering naar Nederland en Vlaanderen |
| KLIKAANKLIKUIT MENU BEKIJK VIDEO'S VOORBEELDEN VEGO MENU |
|
Slechts € 82,50
(prijs exclusief 19 % BTW en verzending) |
|
|
Light Manager Mini: kennismaking
De Light Manager Mini is een interface tussen uw Logitech Harmony, Philips Pronto of andere universele afstandsbediening met infrarood leermodus en uw KlikAanKlikUit ontvangers. Met de gratis te downloaden Lightman Studio software kunt u één of meerdere KlikAanKlikUit ontvangers in een lichtscène opnemen, die u vervolgens aan een toets van uw afstandsbediening toekent. Daarna kunt u de Light Manager Mini bij uw AV-apparatuur plaatsen. Drukt u nu op de geprogrammeerde toets van uw infrarode afstandsbediening, dan ontvangt de Light Manager Mini de infrarode code van uw afstandsbediening en zet deze om in 433,92 MHz radiosignalen die uw KlikAanKlikUit ontvangers 'verstaan'. Iedere lichtscène kan geschakeld worden via: |
![]() |
|
Light Manager Mini: technische specificaties
- ontvangstfrequentie infrarood: 30 kHz tot 40 kHz; - zendfrequentie naar KlikAanKlikUit: 433,92 MHz; - ondersteunde afstandsbedieningen: afstandsbedieningen met infrarood leermodus; - bereik: ongeveer 25 m binnenshuis; - geheugen: 350 lichtscènes met 1 KlikAanKlikUit ontvanger; - geheugenbehoud: meer dan 10 jaar; - ondersteunde ontvangers: alle KlikAanKlikUit ontvangers; - besturingssysteem: Windows 2000 tot en met Windows 7; - USB-modus: Human Interface Device, geen driver nodig; - voedingsspanning: 5 V via USB of netstekkervoeding; - vermogensverbruik: 0,35 W; - afmetingen: 63 mm x 60 mm x 22 mm; - Nederlandstalige handleiding; - voldoet aan de strengste Europese normen en veiligheidseisen. |
![]() |
|
Light Manager Mini: voorbeeld van het gebruik
U wilt TV kijken in uw woonkamer, het licht instellen en de rolluiken sluiten. Dit kunt u allemaal programmeren onder één toets van uw afstandsbediening.
|
![]() |
Stap1: software downloaden en installeren
|
![]() |
Stap 2: knop nummer 1 van uw afstandsbediening programmeren
|
![]() |
|
Stap 3: KlikAanKlikUit ontvangers programmeren
Stel dat u de schemerlamp naast uw favoriete stoel dimt met een AC-300 stekkerdoos dimmer van KlikAanKlikUit.
|
![]() |
|
Stap 4: een actie aan de KlikAanKlikUit dimmer toekennen
Uw Light Manager Mini moet natuurlijk weten wat de bedoeling is met deze AC-300 stekkerdoos dimmer als u op knop 1 van uw afstandsbediening drukt.
|
![]() |
|
Stap 5: stap-na-stap alle scènes programmeren en opslaan
Door het toevoegen van knoppen, schakelaars en opdrachten kunt u onder alle knoppen van uw afstandsbediening één scène programmeren. Vergeet niet dat u iedere 'virtuele' schakelaar die u aanmaakt moet koppelen aan een 'reële' KlikAanKlikUit ontvanger en dat u de code die de Light Manager Mini uitzendt moet opslaan in het geheugen van de betreffende KlikAanKlikUit ontvanger! Er is voldoende geheugen in de Light Manager Mini voor: - 350 lichtscènes met 1 ontvanger; - 160 lichtscènes met 3 ontvangers; - 56 lichtscènes met 10 ontvangers; - 1 lichtscène met 600 ontvangers. Een ontvanger kan verwijderd worden door deze met de muis te selecteren en op de Delete-toets van uw toetsenbord te drukken. Het is ook mogelijk om een groep ontvangers te selecteren en gelijktijdig te verwijderen. Selecteer een ontvanger met de linker muisknop om deze te wijzigen. De eigenschappen van de ontvanger kunnen veranderd worden via de kaders 'Bron' en 'Schakelaars'. Door op een ontvanger te dubbelklikken komt u direct in het venster 'Schakelaars beheren', waar alle parameters gewijzigd kunnen worden. Als u één keer op een ontvanger klikt, dan verschijnen de gegevens van de ontvanger in de statusbalk van de Lightman Studio.
|
![]() |
|
Stap 6: uw afstandsbediening programmeren op de Light Manager Mini
Uw afstandsbediening moet de infrarood codes kennen om de Light Manager Mini te bedienen. Deze codes kunnen geprogrammeerd worden via de leerfunctie van de afstandsbediening. De Light Manager Mini heeft een infrarood module die de juiste codes naar de afstandsbediening stuurt op een frequentie van 38,0 kHz.
|
![]() |
|
Light Manager Mini: bedienen via uw iPhone
De iPhone applicatie voor de Light Manager Mini is ontwikkeld door Melloware Inc. en verkrijgbaar in de Apple app store onder de naam Lightswitch. Op de eerste pagina van de applicatie staan alle ontvangers die gebruikt worden in uw configuratie. Afhankelijk van het type ontvanger is het mogelijk deze aan of uit te zetten of te dimmen. Op de tweede pagina staan alle lichtscènes die u hebt geconfigureerd in de Lightman Studio software. Ieder commando dat u via uw iPhone verstuurt wordt bevestigd door de Lightman Studio via een melding in de statusbalk. Zo weet u zeker dat een commando is verwerkt door de Light Manager Mini. Dit is bijzonder handig als u via internet uw verlichting wilt schakelen, maar niet aanwezig bent om te controleren of de verlichting daadwerkelijk is geschakeld. Het is mogelijk om de Light Manager Mini via de web interface én via een afstandsbediening te bedienen, zelfs als de PC op stand-by staat, zolang het apparaat maar gevoed wordt via USB. |
![]() |
|
Light Manager Mini: pakketomvang
Het pakket Light Manager Mini bevat: 1 x Light Manager Mini infrarood (38 kHz) naar radio (433,92 MHz) converter 1 x USB-kabel USB-A naar mini-USB 1 x netstekkervoeding met USB-uitgang, 5 V |
![]() |
|
Volg Vego VOF op Twitter Het laatste nieuws van elektronica postorder leverancier Vego VOF kunt u volgen op Twitter. Via nevenstaand kadertje kunt u scrollen door onze actueelste dertig tweets.
|
|
klik hier voor compleet overzicht |
|
|
Het KlikAanKlikUit domotica-systeem is uit voorraad leverbaar via Vego VOF, Postbus 32.014, 6370 JA Landgraaf (NL) telefoon: 045-533.22.00, fax: 045-533.22.02 e-mail: verkoop@vego.nl, internet: www.vego.nl |